Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.

AUGSTĀKĀ KVALITĀTE PAR LABĀKO CENU!

Augsta kvalitāte

Augsta un nemainīga kvalitāte ir būtiska un tiek saglabāta visiem SIA "Biowood" piedāvātajiem produktiem. Piemēram, SIA "Biowood" piedāvāto kokskaidu granulu ražošanā tiek izmantota tikai skujkoku celulozes šķelda un skaida, bez piemaisījumiem un mizas. Uzņēmuma piedāvātās kokskaidu granulas regulāri tiek testētas un to kvalitāte tiek pārbaudīta saskaņā ar “ENplus A1” noteiktajām pazīmēm un standartiem. Kā arī citu produktu kvalitātes kontrole tiek veikta augstākajā līmenī. SIA “Biowood” pievērš pastiprinātu uzmanību tam, lai piedāvātā produkcija ir augstākās kvalitātes, kas garantē, ka klients, iepērkoties Biowood būs pārliecināts, ka ir ieguvis premium klases produktu.

Mūsu prioritāte ir nodrošināt savus klientus ar kvalitatīvām un dabai draudzīgām kokskaidu granulām, briketēm un citiem koksnes produktiem. Viens no galvenajiem izaicinājumiem ir spēt nodrošināt konkurētspējīgu cenu, saglabājot pilnīgu produkta kvalitātes atbilstību augstākajiem standartiem un SIA “Biowood” to spēj nodrošināt.

Mēs ticam, ka uzņēmuma piedāvātais augstas kvalitātes produkts sniegs mūsu klientiem patīkamu pieredzi un atvieglos ikdienas dzīvi.

Vēlies saņemt konsultāciju?
Ievadi savu telefona numuru un mēs tev piezvanīsim!
+371