Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.

AUGSTĀKĀ KVALITĀTE PAR LABĀKO CENU!

Izcils klientu serviss

SIA “Biowood” nodrošina efektīvu komunikāciju ar klientiem, nodrošinot izcilu servisu jebkurā iepirkšanās posmā. Mēs garantējam ikvienam klientam individuālu un personisku pieeju.

Klientu atbalsts uzņēmumā tiek nodrošināts ne tikai saistībā ar dažādu jautājumu risināšanu, bet arī tiek nodrošināts ikdienas atbalsts brīžos, kad klientam nepieciešama konsultācija izvēloties sev vēlamo produktu, uzņēmuma darbinieki cenšas maksimāli izzināt klienta vēlmes, lai spētu atrast vispiemērotāko produktu katrai no dzīves situācijām.

SIA “Biowood” klientiem atbildes sniegšanu uz jautājumiem, ieteikumiem un norādēm nodrošina ne ilgāk kā 48 stundu laikā kopš pieprasījuma saņemšanas.

SIA “Biowood” uz klientu vērstā attieksme paredz, ka klientiem tiek garantēta operatīva rīcība jebkuru jautājumu risināšanā un izskatīšanā.

Izpratne par koksnes granulām - sastāvs un ražošanas process

Atklājiet jauna līmeņa kokskaidu granulu kvalitāti ar Biowood Natural. Atbilstoši EnplusA1 kvalitātes augstajiem standartiem, mūsu piedāvātās granulas tiek ražotas tikai no rūpīgi atlasīta un sertificēta koksnes izejmateriāla, kas iegūts ievērojot atbildīgas mežu apsaimniekošanas praksi un standartus. Tāpēc varam ar pārliecību garantēt, ka ikviens no mūsu klientiem saņems premium klases kokskaidu granulas ar izciliem siltuma efektivitātes rādītājiem. Neapšaubāmi, Biowood Natural kokskaidu granulas ir ekoloģisks un ilgtspējīgs kurināmais, kam piemīt vēl daudzas priekšrocības.

Katra granula ir kā apliecinājums mūsu produktu izcilībai, par kuru var pārliecināties ikviens – veicot pasūtījumu jau šodien - e-veikalā www.biowood.lv.

 

Koksnes granulu izmantošanas apkurē un ietekme uz vidi

Mūsdienu plašajā piedāvājumā ir svarīgi ne tikai izdarīt labāko kurināmā veida izvēli, bet arī izvērtēt katra risinājuma ietekmi uz vidi, jo dabas vērtību saglabāšana un ilgtspēja ir būtiska, ja vēlamies rūpēties par skaistāku nākotni arī turpmākajām paaudzēm. Tieši tāpēc kokskaidu granulas ir labākā izvēle – to ražošanas procesā ir mazāka ietekme uz vidi un koksne ir atjaunojams dabas resurss.

Granulas ļauj samazināt oglekļa emisijas un veicina atjaunojamās enerģijas resursu attīstību, jo ir kvalitātes un jaudas ziņā piemērota alternatīva fosilajam kurināmajam. Mēs vēlamies iedvesmot ikvienu izdarīt ekoloģisku apzinīgu izvēli un izmantot tīrāku un zaļāku apkures risinājumu sava mājokļa apsildei, lai ikvienā mājoklī ienāktu uz labāku nākotni orientēti risinājumi.

Līdz niansei kontrolēts un pārraudzīts ražošanas process un 100% tīras skuju koksnes izejmateriāls ļauj granulām degt vienmērīgi, ilgi un efektīvi, sniedzot maksimālo siltuma daudzumu no katra granulas.

Izvēloties Biowood Natural skujkoku granulas sava mājokļa apkurei, jūs atbalstāt mūsu misiju – rūpēties par zaļāku nākotni mums un mūsu visu kopīgajām mājām – zemei.

 

Padomi kā izvēlēties jūsu vēlmēm atbilstošākās granulas

Gudras saimniekošanas pamatprincips – rast ideālo līdzsvaru starp kvalitāti un pieejamu cenu. Izprotot mūsu klientu vēlmes, mēs, Biowood Natural, piedāvājam tikai starptautiski sertificētas, EnplusA1 standarta kokskaidu granulas par zemu cenu.

Biowood Natural granulas ir piemērotas lietošanai gan nelielās apkures sistēmās, gan industriāla mēroga apkures katlos, jo sniedz lielu un stabilu siltuma apjomu ar mazu izdedžu jeb pelnu daudzumu.

Mūsu klientu konsultanti labprāt palīdzēs ar bezmaksas konsultāciju par mūsu interneta veikalā piedāvātajiem produktiem, kā arī - granulu pasūtījuma apjomu, kādu nepieciešams iegādāties, lai nodrošinātos visai apkures sezonai, izvērtējot jūsu telpu platību un citas prasības.

 

Kā pareizi uzglabāt un lietot kokskaidu granulas

Lai izmantotu granulu kā kurināmā visu potenciālu un iegūtu maksimālo efektivitāti, svarīgi nodrošināt pareizus uzglabāšanas apstākļus. Tā kā mitrums ir viens no būtiskākajiem faktoriem, kurš ietekmē jebkura cietā kurināmā, tajā skaitā arī granulu, siltuma efektivitāti, svarīgi parūpēties, lai granulu iepakojums netiktu bojāts un vieta vai telpa, kur tās novietosiet, būtu pasargāta no tiešas laikapstākļu (lietus un sniega) ietekmes.

Biowood Natural granulas tiek pakotas izturīgos, kvalitatīvos maisos, kuri sniedz šādu aizsardzību. Papildus iesākām iegādāties vairākas reizes lietojamos palešu aizsargpārvalkus, kuri īpaši noderēs uzglabāšanai āra apstākļos.

Ne mazāk svarīgi ir uzturēt apkures sistēmu lieliskā darba kārtībā, veikt regulārās apkopes un novērst jebkuru efektivitāti ietekmējošu faktoru novēršanu, jo tikai tā jūs varēsiet iegūt un izbaudīt granulu sniegto maksimālo siltuma atdevi.

Pirms granulu iebēršanas katla padeves sistēmā, pārliecinieties, ka tā ir attīrīta no izdedžiem jeb pelniem, tai nav radušies mehāniski vai vizuāli novērtējami bojājumi, kuri var tiešā veidā atsaukties ne tikai uz apkures sistēmas efektivitāti, bet arī ugunsdrošību.

Ievērojot visus augstāk minētos noteikumus, Biowood Natural granulas ļaus jums būtiski ietaupīt un garantēs izcilu sniegumu visas apkures sezonas laikā.

 

Ekonomiskie ieguvumi izvēloties kokskaidu granulas kā kurināmo

Mūsu klienti atzīst, ka ietaupījumu ar premium klases kokskaidu granulām no Biowood Natural var novērtēt jau katras apkures sezonas sākumā. Mēs piedāvājam regulāros, laboratoriskos testos kontrolētu kurināmo ar zemu mitruma līmeni, izcilu formas stabilitāti un mazu pelnu daudzumu.

Zems mitruma līmenis nozīmē, ka, degšanas laikā, katra granula dos vairāk siltuma. Formas stabilitāte garantē vienmērīgu un lēnu, tātad, efektīvu, degšanas procesu. Mazs pelnu daudzums pēc izdegšanas - atvieglos ikdienu un ļaus ietaupīt līdzekļus uz apkures sistēmas apkopi.

Papildus ieguvums - granulas ir kompakts un viegli uzglabājams kurināmā veids, jums nebūs nepieciešams ierīkot vai atbrīvot plašas telpas to uzglabāšanai, jo paletes var uzglabāt arī āra apstākļos, ja tiek nodrošināta aizsardzība pret lietus ūdeni vai sniegu.

 

Inovācijas koksnes granulu apkures tehnoloģijā

Esiet soli priekšā un sekojiet līdzi granulu apkures sistēmu attīstībai un inovācijām, jo tikai tā jūs varēsiet būt pārliecināts, ka iegūstat labāko rezultātu, patērējot mazāku apjomu kurināmā.

Arī mēs, Biowood Natural, atbilstoši mūsu uzņēmumā uzstādītajam mērķim, esam ciešā saiknē ar nozares inovācijām un mūsu inženieri rūpīgi seko aktuālajām tendencēm un jauninājumiem, ieviešot tos arī granulu ražošanā, piemēram, jaunākās iekārtas ļauj mums pareizi sagatavot koksnes izejmateriālu, lai izmantotu visu tās dabīgo potenciālu.

Tehnoloģas, apvienojumā ar pieredzējušu ražošanas vadītāju zināšanām, ļauj mums piedāvāt saviem klientiem visā Eiropā izturīgas granulas, bez jebkādiem ķīmiskajiem piejaukumiem.

 

Koksnes granulas un atjaunojamā enerģija: Latvijas pozīcija un potenciāls

Biowood Natural ir augsti mērķi, tajā skaitā – sniegt būtisku ieguldījumu granulu ražošanas attīstībā. Mēs vēlamies būt paraugs citiem un iedvesmot ieviest inovācijas, kuras ļauj saimniekot ekonomiski un videi draudzīgi, sasniedzot zaļās enerģētikas mērķus.

Izvēloties Biowood Natural produkciju, jūs atbalstāt vietējo rūpniecību, kas nozīmē mazākus CO2 izmešus, investīcijas reģiona attīstībā un ilgtspējīgā mežu apsaimniekošanā ar pārdomātu koksnes ieguves procesu un mežu resursu atjaunošanu.

Granulas ir atjaunojams enerģijas resurss, tieši tāpēc, pievinojoties mūsu klientu lokam, jūs spersiet platu soli ilgtspējīgas, atjaunojamas enerģijas nākotnes virzienā.

 

Klientu stāsti: pieredze ar Biowood Natural granulām Latvijā

Klientu pozitīvās atsauksmes un uzticība vairāku gadu garumā iedvesmo mūs ik dienu. Ik dienu par mūsu interneta veikalā piedāvāto preču kvalitāti pārliecinās aizvien jauni klienti, kuri atgriežas atkal un atkal.

Viena no galvenajām priekšrocībām, kāpēc mūsu klienti izvēlas iepirkties www.biowood.lv – ārkārtīgi vieglais un ātrais pasūtījuma noformēšanas laiks. Jūsu granulu, malkas vai brikešu pasūtījums ir vien dažu klikšķu attālumā.

Jums vairs nav nepieciešams veikt cenu salīdzināšanu, veltot laiku granulu piedāvājuma izpētei un apmaldoties tik plašajā piedāvājumā. E-veikalā www.biowood.lv ir izveidota lieliska premium kvalitātes kurināmā izlase.

Lai sniegtu patīkamu iepirkšanās pieredzi ik vienam, nodrošinām kvalitatīvu klientu atbalsta sistēmu, sniedzot atbildes uz visiem ar mūsu produktiem un pasūtījumu noformēšanu saistītajiem jautājumiem, lai jūs saņemtu izvēlētās preces droši un noteikajā laikā, jebkurā vietā Latvijā.

Vēlies saņemt konsultāciju?
Ievadi savu telefona numuru un mēs tev piezvanīsim!
+371