Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.

AUGSTĀKĀ KVALITĀTE PAR LABĀKO CENU!

Izcils klientu serviss

SIA “Biowood” nodrošina efektīvu komunikāciju ar klientiem, nodrošinot izcilu servisu jebkurā iepirkšanās posmā. Mēs garantējam ikvienam klientam individuālu un personisku pieeju.

Klientu atbalsts uzņēmumā tiek nodrošināts ne tikai saistībā ar dažādu jautājumu risināšanu, bet arī tiek nodrošināts ikdienas atbalsts brīžos, kad klientam nepieciešama konsultācija izvēloties sev vēlamo produktu, uzņēmuma darbinieki cenšas maksimāli izzināt klienta vēlmes, lai spētu atrast vispiemērotāko produktu katrai no dzīves situācijām.

SIA “Biowood” klientiem atbildes sniegšanu uz jautājumiem, ieteikumiem un norādēm nodrošina ne ilgāk kā 48 stundu laikā kopš pieprasījuma saņemšanas.

SIA “Biowood” uz klientu vērstā attieksme paredz, ka klientiem tiek garantēta operatīva rīcība jebkuru jautājumu risināšanā un izskatīšanā.

Vēlies saņemt konsultāciju?
Ievadi savu telefona numuru un mēs tev piezvanīsim!
+371