Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.

AUGSTĀKĀ KVALITĀTE PAR LABĀKO CENU!

Vide

Vide

Meži ir viena no Latvijas lielākajām vērtībām, kurus izmantojot, ir jādomā arī par to atjaunošanu ilgtermiņā. SIA “Biowood”, izvēloties sadarbības partnerus, rūpīgi izvērtē, vai koksne, no kuras tiek ražotas uzņēmuma piedāvātās kokskaidu granulas, briketes un malka tiek iegūta no meža, kas tiek atjaunots.

Rūpes par vidi ir neatsveramas un ir būtiskas ne tikai personīgajā dzīvē, bet arī biznesā un SIA “Biowood” ir zaļa dzīvesveida atbalstītāji. Mēs rūpes par vidi iekļaujam savā ikdienas darbā, sākot ar videi draudzīgu sadarbības partneru izvēli un beidzot ar ikdienas darbam nepieciešamo izmantojamo resursu samazināšanu.

Produktu ilgtspēja paredz arī to, ka netiek nodarīts kaitējums videi, jo katru no SIA “Biowood” piedāvātajiem ilgtermiņa lietošanas produktiem, klientam ir iespēja lietot ilgstošu laika periodu ar nemainīgu kvalitāti.

Vēlies saņemt konsultāciju?
Ievadi savu telefona numuru un mēs tev piezvanīsim!
+371