Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.

AUGSTĀKĀ KVALITĀTE PAR LABĀKO CENU!

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Cik izmaksā preču piegāde?

Preču piegādes izmaksas tiek aprēķinātas individuāli un ir atkarīgas no piegādes adreses, izvēlētā piegādes veida un pasūtīto preču daudzuma, bet pasūtījuma noformēšanas brīdī, ievadot pasta indeksu vai izvēloties pakomātu, ir iespējams redzēt piegādes izmaksas.


2. Vai klientam pašam ir iespēja atbraukt pakaļ precēm?

Biowood piedāvātās preces ir iespējams iegādāties tikai ar piegādi uz klienta izvēlēto adresi visā Latvijas teritorijā.


3. Cik ilgā laikā tiek nodrošināta pasūtīto preču piegāde?

Piegāde tiek nodrošināta 5 - 10 darba dienu laikā visā Latvijas teritorijā. Ja nepieciešama piegāde ārpus Latvijas teritorijas lūdzam sazināties ar Biowood pārdošanas projektu vadītāju zvanot +371 25663300 vai rakstot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Veic savu pasūtījumu šeit!


4. Ar kādu transportlīdzekli tiks nodrošināta piegāde?

Ja pasūtot kokskaidu granulas, briketes vai malku pasūtījuma svars pārsniedz 30kg piegāde tiek nodrošināta ar piegādātāju un šim piegādes veidam ir būtiski, ka tā var tikt kvalitatīvi veikta klienta izvēlētajā adresē. Piegādātāja kravas automašīnas izmēri ir līdz 9 metriem garumā, 2,45 metriem platumā un 4 metriem augstumā, līdz ar to lūdzam nodrošināt, ka piegādātājam ir iespējams veikt piegādi uz pasūtījumā norādīto adresi. Ja piegāde nebūs iespējama norādītajā adresē, piegādātājs piegādi veiks citā tuvākajā iespējamajā adresē. Par nepieciešamību piegādāt veikto pasūtījumu ar mazāku transportlīdzekli, lūdzam sazināties ar Biowood pārdošanas projektu vadītāju zvanot +371 25663300 vai rakstot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..


5. Kā ir iespējams uzzināt, kad tiks piegādātas pasūtītās preces?

Tiklīdz ir veikts pasūtījumu un pieteikts arī piegādes transports, ar klientu uz norādīto tālruņa numuru cik drīz vien iespējams sazinās Biowood pārdošanas projektu vadītājs un informē par piegādes datumu. 1 stundu pirms piegādes, piegādes transportlīdzekļa vadītājs zvana, lai informētu klientu par precīzu piegādes laiku.

Ja klients izvēlas piegādi ar kurjeru, tad informējam, ka sūtījumu piegāde tiek nodrošināta konkrēti noteiktā laika posmā sākot no 08:00 līdz 17:00. 30 minūtes pirms plānotās piegādes kurjers ar klientu sazinās, lai nepieciešamības gadījumā precizētu detaļas, kas ir saistītas ar veicamo piegādi.

Mazāka izmēra pasūtījumus ir iespējams saņemt ar pakomāta starpniecību. Tiklīdz pasūtījums ir ievietots klienta izvēlētajā pakomātā, klientam tiek nosūtīta īsziņa ar individuāli uzģenerētu kodu, kuru ievadot pakomāta termināli, ir iespējams saņemt pasūtīto preci. Ar detalizētākiem piegādes nosacījumiem iepazīsties šeit!


6. Kāda ir atšķirība starp piedāvātajām granulām?

Biowood natural un Biowood basic piedāvātās kokskaidu granulas tiek ražotas no augstvērtīgas skujkoku koksnes, kas garantē to, ka šīs granulas ir premium kvalitātes, jo to ražošanas procesā tiek izmantota tikai augstākās kvalitātes koksne.

Staļi ražotās granulas tiek ražotas no skuju koku zāģbaļķu skaidas un to kvalitāte atbilst EN plus A1 noteiktajām standarta prasībām, kas garantē šo granulu augsto kvalitāti un ilgtspējību, kā arī nodrošina saudzīgu apkures sistēmas izmantošanu.

Biowood garantē, ka ikvienas uzņēmuma piedāvātās granulas ir augstas kvalitātes un tiek ražotas ņemot vērā jaunākās industrijas tendences.


7. Kādi ir apmaksas veidi iepērkoties Biowood?

Par visām Biowood piedāvātajām precēm, ir iespējams norēķināties veicot maksājumu interneta bankā, veicot maksājumu ar maksājuma kartes datiem vai saskaņā ar Biowood sagatavoto rēķinu, veicot pārskaitījumu. Neskaidrību gadījumā par iespējamajiem apmaksas veidiem lūdzam sazināties ar Biowood pārdošanas projektu vadītāju zvanot +371 25663300 vai rakstot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..


8. Kā klientam ir iespējams iegādāties lielāku preču apjomu par e-veikalā piedāvāto?

Ja ir vēlme iegādāties vairāk preces kā tas ir paredzēts interneta vietnē, lūdzam sazināties ar Biowood pārdošanas projektu vadītāju zvanot +371 25663300 vai rakstot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Mūsu pārdošanas komanda piemeklēs Jums vislabākos risinājumus ērtai un ātrai preču iegādei un piegādei.


9. Vai e-veikalā veikt pirkumu un maksājumu ir droši?

Biowood interneta veikalā veicamie maksājumi ir nodrošināti atbilstoši normatīvajam regulējumam un ir droši. Biowood garantē saviem klientiem, ka klientu dati netiks nodoti trešajām personām. Klientu veiktie maksājumi tiek apstrādāti izmantojot tikai drošas un normatīvajiem aktiem atbilstošas interneta vietnes. Sīkāk par drošu iepirkšanos iepazīsties šeit!


10. Vai granulas un briketes varu uzglabāt ārā?

Granulas un briketes var uzglabāt ārā īstermiņā saglabājot tās orģinālajā iepakojumā, to neatverot.


11. Kāds ir brikešu sastāvs?

Briketes sastāv no augstvērtīgas bērza koksnes bez ķīmiskiem piemaisījumiem. Biowood piedāvātās briketes tiek ražotas, izmantojot tīru koksni, kas garantē brikešu augstvērtīgumu un lielisku kvalitāti. Brikešu lieliskais sastāvs nodrošina, ka Biowood piedāvāto brikešu degšanas ilgums ir pietiekami ilgs, lai telpa saglabātu patīkamu siltumu.


12. Kādas krāsnis drīkst kurināt ar briketēm?

Briketes ir iespējams izmantot visa veida krāsnīs, kurās ir paredzēts kurināt ar cieto kurināmo, piemēram, grilu kurināšanai, krāsnīm, kuras kurina ar malku, krāsnīm ar dūmvadiem un citās kurināmās iekārtās.

Vēlies saņemt konsultāciju?
Ievadi savu telefona numuru un mēs tev piezvanīsim!
+371