Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.

AUGSTĀKĀ KVALITĀTE PAR LABĀKO CENU!

Biowood Basic

Kokskaidu granulas 6mm
Tehniskie parametri – īpašības:
Izdevīgs piedāvājums
Ražots no atjaunojamiem energo resursiem
Energoefektīvs premium kvalitātes biomasas kurināmais
Skaits
Paletes ar 65gab. 15kg maisiem, 0.975t
Cena
312.50 EUR
Atlaide
-62.50 EUR
Cena ar atlaidi
250.00 EUR
Kopā:
250.00 EUR
Cenā nav iekļauts PVN
Pievienot grozam
Apraksts

Kokskaidu granulas ir unikāls biomasas kurināmais ne tikai tāpēc, ka tas savu maksimālo efektivitāti sasniedz patērējot maz resursu, bet arī tāpēc, ka kokskaidu granulu ražošanas process un to sastāvs ir bez pievienotām ķimikālijām un ir dabai draudzīgs.

SIA “Biowood” piedāvā premium klases kokskaidu granulas, kuras tiek regulāri testētas ražošanas procesa gaitā, līdz ar to mūsu produkti saskaņā ar SGS institūcijas veiktajiem testiem, ir ticis atzīts par augstas kvalitātes produktu. Granulu maisu paletes īpašais pakojums nodrošina iespēju tās uzglabāt arī ārpus telpām, pasargājot tās no nokrišņiem. Uzņēmuma piedāvātās koksaidu granulas tiek ražotas rūpēs par dabu, jo ražošanas procesā tiek pilnībā izmantots koksnes resurss.

Izvēloties SIA “Biowood” piedāvātās kokskaidu granulas tiek garantēta kā augsta kvalitāte tā dabai draudzīgs risinājums telpu apsildīšanai.

Biowood: Pareizā izvēle kvalitatīvām kokskaidu granulām Biowood piedāvā labāko apkuri ar mūsu sertificētajām koksnes granulām. Visā Latvijā, mēs piedāvājam efektīvus, videi draudzīgus apkures risinājumus. 6 mm granulas: lieliski piemērotas visām apkures sistēmām un granulu katliem, mūsu 6 mm granulas sadeg efektīvi un veido maz pelnu.

Augstākā kvalitāte: granulu sertifikācija nozīmē, ka jūs iegūstat vislabāko kvalitāti kokskaidu granulām.

Videi draudzīgs risinājums: mēs rūpējamies par vidi, ražojot granulas, kas ir tikpat videi draudzīgas, cik efektīvas.

Pastāvīgs siltums: mūsu granulas ir pazīstamas ar to, ka nodrošina vienmērīgu siltumu.

Pieejama cena: iegūstiet augstākās kvalitātes apkuri bez augstākās cenas.

Vienkārša piegāde: Piegādājam visā Latvijā, padarot mūsu granulu saņemšanu ērtu.

Izmantojot Biowood, jūsu mājas vai uzņēmuma apsildīšana ir vienkārša. Mūsu 6 mm kokskaidu granulas ir izstrādātas, lai efektīvi un ekonomiski apmierinātu jūsu apkures vajadzības. Iegūstiet savas kokskaidu granulas: Izvēlieties Biowood siltam, rentablam un videi draudzīgam apkures risinājumam.

Pasūtiet tagad un izbaudiet mūsu uzticamo kokskaidu granulu piegādes pakalpojumu visā Latvijā Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas automātiski pēc piegādes adreses ievadīšanas Tavā iepirkumu grozā.

Drošs maksājums
Ātra piegāde
Kvalitātes garantija
Vēlies saņemt konsultāciju?
Ievadi savu telefona numuru un mēs tev piezvanīsim!
+371