Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.

AUGSTĀKĀ KVALITĀTE PAR LABĀKO CENU!

Par mums

Fabrikksted

SIA “Biowood” viena no galvenajām vērtībām ir ilgtspējīga domāšana, kas paredz to, ka visi uzņēmuma piedāvātie produkti - kokskaidu granulas, briketes, dārza mājas,siltumnīcas un ziemas dārzi tiek rūpīgi pārbaudīti pēc to kvalitātes un līdz ar to SIA “Biowood” piedāvā klientiem pozitīvu ilgtermiņa sadarbību.

SIA “Biowood” piedāvā saviem klientiem iegādāties augstas kvalitātes kurināmos materiālus - kokskaidu granulas, kā arī citus produktus,piemēram, dārza mājas, dārza nojumes un citas dārza ēkas, kas palīdzētu klientiem atvieglot ikdienas dzīvi. 

Uzņēmumam ir būtiski, ka kokskaidu granulas, briketes un malka tiek iegūta no kokmateriāliem, kuri ir izmantoti tikai no apsaimniekotiem mežiem, mums ir būtiski, ka meži, no kuriem tiek izmantota koksne kurināmā ieguvei, tiek atjaunoti un tie tiek pareizi apsaimniekoti.

SIA “Biowood” pārstāv zaļo dzīvesveidu kam būtisks aspekts ir dabas resursu atjaunošana un dabas vērtību saglabāšana.

Kā arī citu SIA “Biowood” piedāvāto produktu kvalitātes īpašības paredz to ilgtermiņa lietošanu. 

Biowood dizaina mājas, ko klienti var izmantot kā dārza mājas, siltumnīcas vai lapenes ir izstrādātas pēc īpašas tehnoloģijas lai nodrošinātu augstu kvalitāti.

 

Kvalitāte

Augsta un nemainīga kvalitāte ir SIA “Biowood” galvenais mērķis piedāvājot ikvienu produktu saviem klientiem, piemēram, kokskaidu granulas, dārza mājas vai siltumnīcas.

SIA “Biowood” piedāvāto kurināmo materiālu, tādu kā kokskaidu granulu, brikešu un malkas kvalitāte ir stingri kontrolēta un pārbaudīta garantējot, ka uzņēmuma klienti tiks nodrošināti ar kvalitatīvu un efektīvu kurināmo materiālu, ar kuru piesildīt telpu. SIA “Biowood” pievērš pastiprinātu uzmanību tam, lai piedāvātā produkcija ir augstākās kvalitātes, kas garantē, ka klients, iegādājoties uzņēmuma piedāvātos produktus, būs pārliecināts, ka ir ieguvis augstākās kvalitātes produktu.

Mūsu prioritāte ir nodrošināt savus klientus ar kvalitatīvu un dabai draudzīgu kurināmo materiālu, dārza mājām, dārza lapenēm kā arī ar citiem produktiem, kuri tikuši ražoti izmantojot tikai jaunākās ražošanas tendences . Viens no galvenajiem izaicinājumiem ir spēt nodrošināt lielu kurināmā un citu produktu apjomu, tai pat laikā saglabājot pilnīgu produkta kvalitātes atbilstību augstākajiem standartiem un SIA “Biowood” to spēj nodrošināt.

Mēs ticam, ka ikviens uzņēmuma piedāvātais augstās kvalitātes kurināmais produkts sniegs klientiem patīkamu pieredzi, atvieglos ikdienas dzīvi un nodrošinās telpas ar patīkamu siltumu un tīrību. Savukārt mūsu dārza mājas, siltumnīcas un lapenes ļaus baudīt laiku kopā ar draugiem un ģimeni

Kvalitet

Mūsu komanda

SIA “Biowood” komandā strādā darbinieki, kuriem ir svarīgs katrs klients, ikvienam klientam tiek nodrošināta individuāla un personiska pieeja, lai spētu rast pēc iespējas labāko risinājumu gan granulu iegādē, gan dārza māju iegādē.

Mūsu darbinieki ir jomas profesionāļi, kas pārzin kokskaidu granulu, brikešu, malkas, dārza māju, siltumnīcu un citu SIA “Biowood” piedāvāto produktu īpašības un var ieteikt klientam labāko produktu iegādes risinājumu, lai pilnībā apmierinātu klienta vēlmes.

Mēs esam vērsti uz ilgtermiņa sadarbību, līdz ar to mums ir būtiski nodibināt stabilas, profesionālas attiecības ar klientu, lai, laikam ejot, mūsu speciālistiem būtu iespēja izzināt klienta vēlmes pēc iespējas efektīvākā un īsākā laika periodā.

Ja Jūs izvēlēsieties produktus no SIA “Biowood” piedāvāto produktu klāsta, mēs nodrošināsim izcilu, pretimnākošu un profesionālu klientu servisu.

Konsultēsim Jūs gan kokskaidu granulu un brikešu iegādē, gan arī koka dārza māju un siltumnīcu iegādē. Lai saņemtu konsultāciju - sazinies ar mums!

Vi jobber for dere!
 
Vēlies saņemt konsultāciju?
Ievadi savu telefona numuru un mēs tev piezvanīsim!
+371