Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.

AUGSTĀKĀ KVALITĀTE PAR LABĀKO CENU!

Iepirkšanās un piegāde


1. Pasūtījuma veikšana


SIA “Biowood” piedāvā iespēju iegādāties kokskaidu granulas, briketes, malku, pelnu putekļu sūcējus, granulu katlu tīrīšanas komplektus un ķīmiju ar piegādi līdz izvēlētajai adresei visā Latvijas teritorijā.

Lai sekmīgi veiktu pasūtījumu, Jums ir nepieciešams izpildīt sekojošus soļus:

 1. Izvēlēties produkta daudzumu.
 2. Norādīt precīzu informāciju par pircēju.
 3. Izvēlēties piegādes veidu (piegādātāja pakalpojumi, piegāde caur pakomātu, piegāde ar kurjeru) un norādīt piegādes adresi vai pakomātu.
 4. Sniegt informāciju par personu, kura pieņems pasūtījumu piegādes brīdī.
 5. Iegādājoties malku, briketes un kokskaidu granulas mazos apjomos un citus produktus ir iespējams izmantojot divus piegādes veidus:
  • Piegāde ar kurjeru – izvēloties šo piegādes veidu, nepieciešams norādīt precīzu piegādes adresi, nepieciešamo informāciju par personu, kura pieņems preci piegādes brīdī un parakstīs sagatavoto pavadzīmi.
  • Piegāde ar pakomātu – jāizvēlas Jums ērtāko un tuvāko pakomāta adresi pasūtījuma saņemšanai.


2. Maksājuma kārtība


Lai veiktu apmaksu par veikto pasūtījumu, Jums ir nepieciešams aizpildīt maksājuma formu. Maksājuma kārtība paredz divas iespējas, pirmā, veikt apmaksu ar maksājuma karti, tas nozīmē, ka, veicot maksājumu, nepieciešams norādīt prasītos kredītkartes, debetkartes (Visa, MasterCard, Maestro) datus un pircēja informāciju un otrā, veikt apmaksu ar internetbankas starpniecību, šis maksājums tiks apstrādāts klienta izmantotās bankas interneta vietnē. Izmantojot otro apmaksas veidu, klientam nepieciešams norādīt izmantotās bankas interneta vietnē prasīto informāciju, lai varētu veikt maksājumu.

SIA “Biowood” apliecina, ka klientu veiktie maksājumi uzņēmuma interneta vietnē ir droši un tiek garantēta klienta datu aizsardzība. Maksājumu apstrāde tiek nodrošināta caur drošām attiecīgās bankas interneta vietnēm.


3. Svarīga informācija par pasūtījumu un pasūtījuma apstiprinājums


Tiklīdz tiks veikts pasūtījums, SIA “Biowood” uz Jūsu norādīto elektroniskā pasta adresi nosūtīs apstiprinājuma ziņu par veikto pasūtījumu, kurā būs ietverta būtiskākā informācija saistībā ar pasūtījumu. Pasūtījums tiks apstrādāts tikai pēc pilnas apmaksas saņemšanas. Tiklīdz apmaksa būs veikta, Jūs uz norādīto elektroniskā pasta adresi saņemsiet ziņu, kurā tiks norādīta precīza informācija par plānoto produktu piegādi.

Apstiprinājuma e-pastā būs iekļauta šāda informācija:

 1. Klienta identificējošā informācija;
 2. Pārdevēja nosaukums un kontaktinformācija;
 3. Informācija par iegādātajām precēm, pasūtījuma summa;
 4. Izmantotais maksājuma veids;
 5. Pasūtījuma numurs;
 6. Veiktā pirkuma/pasūtījuma numurs.


4. Cenas


Produkta cena ir redzama pasūtījuma formēšanas brīdī, bet pasūtījuma gala cena (ar iekļautām piegādes izmaksām) tiek aprēķināta automātiski, izvēloties atbilstošu piegādes veidu un adresi. Piegādes cena ir redzama pasūtījuma noformēšanas brīdī. Piegādes adrese tiek aprēķināta automātiski brīdī, kad klients norāda piegādes veidu, piegādes gala summa var atšķirties mainot piegādes adresi.

Gala cena par pasūtījumu ir atkarīga no tā, kāds ir kopējais pasūtījuma apjoms un kur atrodas piegādes adrese.

SIA “Biowood” norāda, ka uzņēmums ir tiesīgs veikt cenu izmaiņas pēc saviem ieskatiem, iepriekš par to atsevišķi nebrīdinot klientus. Cenu izmaiņas nav attiecināmas uz pasūtījumiem, kuri tikuši veikti pirms cenu izmaiņām.

SIA “Biowood” saviem klientiem piedāvā augstas kvalitātes produktus par izdevīgām un zemām cenām.


5. Piegādes nosacījumi


Klientam ir iespēja izvēlēties vienu no iespējamajiem piegādes variantiem, piegāde ir iespējama trīs veidos – pilnas paletes (arī granulu, brikešu un malkas maisi ar kopējo svaru līdz 30kg), Big bags un malkas kravas uz paletē piegādā pārvadātājs, mazāki pasūtījumi var tikt nodrošināti caur pakomātu vai ar kurjera starpniecību.

SIA “Biowood” norāda, ka no brīža kad tikusi veikta pilna apmaksa par veikto pasūtījumu, tas tiks piegādāts ar pārvadātāja, kurjera vai pakomāta starpniecību ne vēlāk kā 5 - 10 darba dienu laikā. Ja neparedzētu apstākļu dēļ, piegādei būs nepieciešams ilgāks laiks kā norādīts iepriekš, SIA ”Biowood” pārstāvis sazināsies ar Jums un informēs par esošajiem apstākļiem.

Piegāde ar piegādātāju ir iespējama izpildoties šiem nosacījumiem:

 1. Piegādātājs veic piegādi tikai darba dienās no plkst.8.00 līdz 17.00. Par piegādi Jums uz e-pastu tiks nosūtīts pasūtījuma izsekošanas kods un piegādes dienā piegādātājs zvanīs vismaz 1 stundu pirms piegādes un informēs par precīzu ierašanās laiku.
 2. Par piegādes laika pārcelšanu lūdzam sazināties ar SIA “Biowood” pārstāvi ne vēlāk kā divas dienas pirms plānotās piegādes.
 3. Prece tiks piegādāta uz Jūsu norādīto adresi un pasūtīto produkciju drīkstēs pieņemt tā persona, kura būs tikusi norādīta kā preces saņēmējs pasūtījuma veikšanas brīdī.
 4. Pasūtot kokskaidu granulas, briketes vai malku, piegādātāja kravas automašīnas izmēri ir 9 metri garumā, 2,45 metrus platumā un 4 metri augstumā, līdz ar to lūdzam nodrošināt, ka piegādātājam būs iespējams veikt piegādi uz Jūsu norādīto adresi. Ja piegāde nebūs iespējama norādītajā adresē, piegādātājs piegādi veiks citā tuvākajā iespējamajā adresē.
 5. Lai pasūtītās produkcijas piegāde būtu veiksmīga, Jums nepieciešams nodrošināt, ka piebraucamā ceļa platums ir pietiekams (vismaz 3 metri), ceļa segums ir atbilstošs, lai par to pārvietotos automašīna, kuras pilna masa pārsniedz 10 tonnas, ceļš ir notīrīts, kravas automobilim būtu iespēja veikt apgriešanās manevru.
 6. Ja ir noteikti apstākļi, kuru dēļ varētu tikt apgrūtināta kokskaidu granulu, brikešu vai malkas piegāde, lūdzam par to nekavējoties pēc šādu apstākļu konstatēšanas, sazināties ar SIA “Biowood” pārstāvi.
 7. Ja dažādu apstākļu dēļ nebūs iespējams veikt piegādi, tad piegādātājs to veiks atkārtoti, to iepriekš saskaņojot ar Jums. Atkārtotas piegādes maksa ir 50% apmērā no sākotnējās piegādes cenas.
 8. Pavadzīmes orģināls tiks pievienots pie vienas no paletēm vai pie kravas.

Piegādes nosacījumi piegādei ar Omniva kurjeru:

 1. Klientam piegādes adresi ir jānorāda nepārprotamā veidā, tā jānorāda precīzi bez saīsinājumiem, kuri nav vispārpieņemti;
 2. Sūtījumu piegāde tiek nodrošināta konkrēti noteiktā laika posmā sākot no 08:00 līdz 17:00 3 darba dienu laikā no pasūtījuma pasūtījuma brīža.
 3. Ja būs nepieciešamas vairāk kā 3 darba dienas, lai veiktu preču piegādi, ar Jums sazināsies, lai par to Jūs atsevišķi informētu.
 4. 30 minūtes pirms plānotās piegādes kurjers ar Jums sazināsies, lai nepieciešamības gadījumā precizētu detaļas, kas ir saistītas ar veicamo piegādi.
 5. Klientam ir jānodrošina, ka kurjers var piekļūt piegādes adresei ar transportlīdzekli un veikt piegādi.
 6. Sūtījumi netiek piegādāti personām, kuras atrodas ieslodzījuma vietās vai stacionārās ārstniecības iestādēs.
 7. Ja piegādes dienā klients nepaņems sūtījumu no kurjera, tas tiks aizvests atpakaļ uz šķirošanas punktu, vai, vienojoties ar klientu, uz kādu no pakomātiem, no kura klients pasūtījumu varēs izņemt 7 (septiņu) dienu laikā.
 8. Kurjers nodrošina iespēju klientam pirms preces pieņemšanas iepazīties ar tās vizuālo stāvokli.

Piegādes nosacījumi piegādei ar Omniva pakomātu:

 1. Preces piegāde tiek nodrošināta 3 darba dienu laikā no pasūtījuma brīža. Ja neparedzētu apstākļu ietekmes dēļ, piegāde aizņems vairāk laika, ar Jums sazināsies.
 2. Izvēloties saņemt pasūtījumu Omniva pakomātā, klientam, veicot pasūtījumu ir nepieciešams norādīt konkrētu pakomātu, no kura pasūtījums tiks izņemts pēc piegādes.
 3. Tiklīdz pasūtījums būs ievietots klienta izvēlētajā pakomātā, klientam tiks nosūtīta īsziņa ar individuāli uzģenerētu kodu, kuru ievadot pakomāta termināli, būs iespējams saņemt veikto pasūtījumu.
 4. Gadījumā ja pasūtījums netiek izņemts no pakomāta līdz 4 (ceturtajai) kalendārajai dienai, tad klientam tiek nosūtīts atkārtots paziņojums par pasūtījumu.
 5. Sūtījuma uzglabāšanas laiks ir 7 (septiņas) dienas, ja pasūtījums šo dienu laikā nav izņemts, tas tiek nosūtīts atpakaļ sūtītājam.
 6. Sūtījumu nav iespējams pārvirzīt uz citu pakomātu vai citu piegādes veidu.


6. Atteikuma tiesības

 1. Atteikuma tiesības ir izmantojamas 14 dienu laikā, no pasūtījuma piegādes dienas.
 2. Atteikuma tiesību izmantošana nozīmē “paziņošanu” par atteikšanos no pasūtījuma, proti, paziņojuma par atteikumu iesniegšanu vai nosūtīšanu tirgotājam.
 3. SIA “Biowood” nodrošina iespēju aizpildīt iepriekš sagatavotu atteikuma veidlapu.
 4. Atteikuma tiesības ir izmantotas, ja paziņojums par atteikumu ir nosūtīts vai iesniegts atteikuma tiesību izmantošanas termiņā.
 5. Atteikšanās no preces ir iespējama, ja tā ir tikusi saglabāta orģinālajā iepakojumā un ir tādā pašā stāvokli kā Jūs to saņēmāt.
 6. Saskaņā ar Patērētāju tiesības aizsardzības likuma 12.panta devīto daļu, atteikuma gadījumā, Jūs sedzat preces atpakaļatdošanas tiešās izmaksas. Izmaksas, kas ir jāsedz, ir lai pasūtīto preci varētu nogādāt atpakaļ pārdevējam.
 7. Atteikuma veidlapu iespējams lejupielādēt šeit.
 8. Aizpildītu un ieskenētu atteikuma anketu, tai pievienojot pirkuma apliecinošu dokumentu, lūdzam nosūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt...
 9. Ja pircējs atsakās no pasūtījuma brīdī, kad tiek veikta piegāde no SIA “Biowood” puses, tad pircējs sedz preces atpakaļatdošanas izdevumus, kas ir 150% no sākotnējās piegādes cenas. Šajā gadījumā SIA “Biowood” nodrošinās preces atpakaļ atgādāšanu ražotnē.


7. Klienta datu aizsardzība


SIA “Biowood” savā darbībā izmanto tikai tos personas datus, kas ir būtiski nepieciešami, lai varētu izpildīt ar klientu noslēgtā līguma prasības. Klientu bankas karšu vai cita būtiska bankas informācija netiek apstrādāta un SIA “Biowood” tai nav piekļuves. Klients maksājuma veikšanas brīdī tiek novirzīts uz aizsargātu bankas interneta vietni. Līdz ar to, visi maksājumi, kas tiek veikti, izmantojot SIA “Biowood” interneta vietni, ir droši.

SIA “Biowood” interneta vietnē www.biowood.lv tiek izmantotas sīkdatnes. To lietošanas noteikumi ir tikuši noteikti saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Pastāv iespēja atteikties no sīkdatņu izmantošanas vietnē, bet tas iespējami ietekmē tiešsaistes veikala darbību. Lietojot www.biowood.lv interneta veikala vietni Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai.

 

Privātuma politika


Datu pārzinis
: SIA “Biowood”, reģistrācijas numurs: 40203312276, juridiskā adrese: Kaivas iela 31 k-3 – 75, Rīga, LV-1021.

Šī privātuma politika nosaka kā datu pārzinis iegūst, uzglabā un apstrādā personas datus, ko datu pārzinis iegūst no klientiem un apmeklētājiem, kuri apmeklē interneta vietnē esošo interneta veikalu www.biowood.lv.


Personas dati un privātuma politikas piemērojamība


Personas dati ir jebkura identificējoša informācija, kas iespējami var identificēt fizisku personu jeb datu subjektu.

Šī privātuma politika attiecināma uz visiem fizisku personu datiem, kuri nonāk SIA “Biowood” rīcībā. Visbiežākie datu subjekta dati, kas nonāk uzņēmuma rīcībā ir datu subjekta vārds, uzvārds, dzīvesvietas vai deklarētā adrese, līguma sagatavošanas nolūkā arī personas kods, e-pasta adrese, informācija, kas saistīta ar norēķiniem un citi fizisku personu identificējošie dati.

Šo privātuma politiku piemēro attiecībā uz uzņēmuma potenciālajiem un/vai esošajiem klientiem, kā arī citām fiziskām personām.


Kā tiek iegūti personas dati?


Personas datu ieguve SIA “Biowood” ir iespējama vairākos veidos:

 1. Pamatojoties uz fiziskas personas veikto pasūtījumu www.biowood.lv
 2. Pamatojoties uz fiziskas personas veikto pasūtījumu SIA “Biowood” izmantojot citu veidu kā interneta vietni
 3. Apmeklējot un izmantojot www.biowood.lv interneta veikala pakalpojumus, fiziska persona izsaka piekrišanu, ka jebkura sniegtā un esošā informācija tiek attiecīgi izmantota un pārvaldīta atbilstoši normatīvā regulējuma un šīs privātuma politikas nosacījumiem.
 4. Pamatojoties uz www.biowood.lv esošajām sīkdatnēm.
 5. Datu pārzinim ir tiesība veikt fiziskas personas iesniegto datu pareizības pārbaudi


Piegādātāju un sadarbības partneru datu apstrāde


SIA “Biowood” veic tādu fizisko personu datu apstrādi, kuri ir saistīti ar uzņēmuma sadarbības partneriem un/vai veicamajām sadarbības darbībām.


Klientu datu apstrāde


Uzņēmums apstrādā esošo, potenciālo un nepieciešamības gadījumā arī bijušo klientu datus.


Datu apstrāde uzņēmuma marketinga vajadzībām


Uzņēmumam ir tiesības nosūtīt klientiem marketinga materiālus komerciāla paziņojuma formā. Vienlaikus SIA “Biowood” var paredzēt klientu iesaisti uzņēmuma rīkotajās izlozēs vai cita veida pasākumos.

Marketinga aktivitāšu nodrošināšanai SIA “Biowood” ir nepieciešami šādi personas dati: vārds, uzvārds, e-pasta adrese un kontakttālruņa numurs.

Datu apstrādes likumīgums tiek noteikts saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.pantu, precīzāk, ir saņemta datu subjekta piekrišana, tiek noslēgts līgums ar datu subjektu un ir konstatējamas pārziņa leģitīmās intereses.

Datu subjektam pastāv iespēja atteikties no ar marketinga saistītu ziņu saņemšanas, tas ir izdarāms sniedzot atbildi uz saņemto marketinga komerciālā satura ziņu vai atsevišķi sazinoties ar SIA “Biowood” pārstāvi.

SIA “Biowood” norāda, ka atteikšanās no marketinga satura saņemšanas neliedz uzņēmumam nosūtīt cita formāta komerciālās ziņas kā piemēram, ziņas par rēķina apmaksu vai kavētu rēķina apmaksu.


Datu aizsardzība


SIA “Biowood” garantē, ka uzņēmuma rīcībā nonākušie dati tiek apstrādāti drošā un nepārprotamā veidā tikai tam paredzētajam mērķim. SIA “Biowood” rūpējas par to, lai ikviena IT un IKT sistēma, kura tiek izmantota, garantētu konfidencialitāti.

Uzņēmums veic rūpīgu darbinieku apmācību personas datu apstrādē, lai novērstu situācijas, kurās datu subjekta dati varētu tikt apstrādāti nepietiekamā profesionālā līmenī. Ikvienam SIA “Biowood” darbiniekam ir saistoši visi normatīvie akti, kas regulē datu subjekta datu apstrādi.

Personas dati uzņēmumā netiek uzglabāti ilgāk kā tas ir nepieciešams vai kā tas ir noteikts normatīvajos aktos. Tiklīdz datu izmantošana vairs nav nepieciešama, tie tiek neatgriezeniski dzēsti un iznīcināti no uzņēmuma datu bāzēm.

Ņemot vērā minēto secināms, ka SIA “Biowood” veic datu subjekta datu apstrādi ierobežotā apjomā šādos gadījumos:

 1. Kamēr nepieciešams nodrošināt pakalpojumu klientam
 2. Pamatojoties uz normatīvajiem aktiem vai savstarpēju vienošanos
 3. Datu apkopošanas mērķa sasniegšanai
 4. Ilgāk, ja tas ir iespējams saskaņā ar normatīvajiem aktiem, līgumu, statistikas nolūkam vai uzņēmuma interešu aizsargpasākumu nodrošināšanai.

SIA “Biowood” garantē, ka, lai veiktu kvalitatīvu datu subjekta datu apstrādi saskaņā ar šajā privātuma politikā un normatīvajos aktos noteikto, tiek izmantots iespējami minimālākais datu apjoms kāds ir nepieciešams konkrēto datu apstrādes darbību veikšanai.

Uzņēmums garantē datu aizsardzību paredzot, ka dati netiek nodoti tālākai apstrādei ja vien tas nav noteikts normatīvajā regulējumā, kā arī vienlaikus SIA “Biowood” norāda, ka datu subjekta dati netiek izmantoti automatizētu lēmumu pieņemšanas procesā.

Saistību izpildīšanas nepieciešamība paredz, ka uzņēmums ir tiesīgs nodot datu subjekta datus trešajām personām gadījumos, kad tas ir nepieciešams, lai varētu sniegt datu subjektam pielīgto pakalpojumu vai nodrošināt datu subjektu ar pasūtīto preci.


Datu subjekta tiesības


Datu subjektam ir tiesības vērsties pie SIA “Biowood” un pieprasīt iepazīties ar saviem personas datiem, kurus uzņēmums apstrādā. SIA “Biowood” norāda, ka pirms konkrētu datu izsniegšanas datu subjektam, uzņēmuma pārstāvis pārliecināsies par datu subjekta identitāti pirms prasīto datu izsniegšanas. Datu subjektam ir tiesības vērsties datu aizsardzības iestādē ar sūdzību par datiem, kurus apstrādā uzņēmums.

Ja datu subjekts vēlas piekļūt saviem datiem, SIA “Biowood” norāda, ka datu subjektam ir nepieciešams sazināties ar uzņēmuma pārstāvi.

Datu subjektam ir tiesības pieprasīt uzņēmumam veikt datu dzēšanu, šādā gadījumā datu subjektam ir jāapliecina, ka netiks izmantoti uzņēmuma pakalpojumi un iegādātas uzņēmuma piedāvātās preces un ka datu subjekta dati glabājas uzņēmuma ierakstos. Uzņēmums apliecina, ka dati netiks izmantoti komerciālam nolūkam, dati tiks uzglabāti saskaņā ar uzņēmuma leģitīmajām interesēm un normatīvajiem aktiem.

Datu subjekta saņemtie informācijas pieprasījumi, kas saistīti ar datu subjekta datu apstrādi, tiek apstrādāti 1 kalendārā mēneša laikā no tā saņemšanas un apstiprināšanas.


Datu subjekta piekrišana


Nododot datus SIA “Biowood” rīcībā, datu subjekts piekrīt šai privātuma politikai un tajā noteiktajam.


Kontakti


Jautājumu un nepieciešamības gadījumā lūdzam sazināties ar SIA “Biowood” rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..


Kur sniegt sūdzību par uzņēmuma veikto datu apstrādi?


Sūdzību gadījumā sākotnēji SIA “Biowood” aicina vērsties uzņēmumā sazinoties telefoniski vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Ja tomēr, nav iespējams rast risinājumu radušai situācijai, datu subjektam ir tiesības vērsties Datu valsts inspekcijā ar iesniegumu. Sīkāka informācija ir pieejama Datu valsts inspekcijas interneta vietnē www.dvi.gov.lv/lv/aktualitates.

 

Sīkdatnes


Kas ir sīkdatnes?


Sīkdatne ir neliela teksta daļa, kas tiek saglabāta klienta datorā vai portatīvajā ierīcē, kad tiek apmeklēta tīmekļa vietne www.biowood.lv.

Sīkdatnes paredz iespēju atšķirt tīmekļa vietnes lietotājus, kas padara www.biowood.lv mājaslapas lietošanu ērtu ikvienam tās apmeklētājam.


Kā tiek izmantotas sīkdatnes?


Būtiskās sīkdatnes tīmekļa vietnē www.biowood.lv tiek izmantotas vienīgi, lai veiktu vai atvieglotu iespējamo darbību ātrāku un efektīvāku pārraidīšanu tīmeklī. Būtiskās sīkdatnes palīdz tīmekļa vietnei saglabāt būtisko informāciju tās lietošanas laikā.

Ne-būtiskās sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnei veikt analīzi par tīmekļa vietnes apmeklētāju izmantotajām funkcijām tajā. Šāda veida informācijas apkopošana sniedz iespēju uzlabot www.biowood.lv lietošanas ērtumu.

Funkcionalitātes sīkdatnes sniedz iespēju uzkrāt tāda veida informāciju, kas ļauj www.biowood.lv atpazīt tos lietotājus, kuri, piemēram, konkrēto interneta vietni apmeklē atkārtoti.

Reklāmas sīkdatnes palīdz izvietot SIA “Biowood” reklāmas materiālu interneta vidē. Šīs sīkdatnes sniedz SIA “Biowood” informāciju par to, ka apmeklētājs ir apmeklējis www.biowood.lv un līdz ar to, tas ļauj secināt, ka nepieciešams attēlot reklāmas materiālus, kuri ir saistīti ar SIA “Biowood” sniegtajiem pakalpojumiem un piedāvātajām precēm.


Kā pārvaldīt sīkdatnes vai atteikties no tām?


Pastāv iespēja atteikties no sīkdatņu izmantošanas vietnē, bet tas iespējami var ietekmēt tiešsaistes veikala darbību. Lietojot www.biowood.lv interneta veikala vietni Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Atsakoties no sīkdatņu izmantošanas, paredzams, ka būs traucēta kāda no www.biowood.lv apakšsadaļu lietošanām.

Vēlies saņemt konsultāciju?
Ievadi savu telefona numuru un mēs tev piezvanīsim!
+371