Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.

AUGSTĀKĀ KVALITĀTE PAR LABĀKO CENU!

Tehnoloģija

Tehnoloģija

SIA “Biowood” piedāvātās kokskaidu granulas, briketes, malka un citi produkti tiek ražoti ar vairāku gadu pieredzi, kas nozīmē to, ka kurināmā kvalitāte, ražošanas jauda un profesionalitāte gadu laikā ir tikai augusi. Arī pārējie SIA “Biowood” piedāvātie produkti tikuši ražoti izmantojot jaunākās tendences. Uzņēmumam ir būtiski, ka piedāvātie produkti tikuši ražoti augstvērtīgā vidē, izmantojot labākās kvalitātes izejmateriālus un ražošanas tehnoloģijas.

 

SIA “Biowood” piedāvātās granulas, briketes un malka tiek ražota videi draudzīgā veidā, līdz ar to ražošanas procesa laikā netiek nodarīts kaitējums videi. Tai pat laikā SIA “Biowood” piedāvātie produkti tiek ražoti izmantojot nozarē atzītas, modernas un optimizētas tehnoloģijas, kas garantē to augsto un nemainīgo kvalitāti.

Vēlies saņemt konsultāciju?
Ievadi savu telefona numuru un mēs tev piezvanīsim!
+371