Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.

AUGSTĀKĀ KVALITĀTE PAR LABĀKO CENU!

Maksājumu veikšana

Lai veiktu apmaksu par veikto pasūtījumu, Jums ir nepieciešams aizpildīt maksājuma formu. Maksājuma kārtība paredz divas iespējas, pirmā, veikt apmaksu ar maksājuma karti, tas nozīmē, ka, veicot maksājumu, nepieciešams norādīt prasītos kredītkartes, debetkartes (Visa, MasterCard, Maestro) datus un pircēja informāciju un otrā, veikt apmaksu ar internetbankas starpniecību, šis maksājums tiks apstrādāts klienta izmantotās bankas interneta vietnē. Izmantojot otro apmaksas veidu, klientam nepieciešams norādīt izmantotās bankas interneta vietnē prasīto informāciju, lai varētu veikt maksājumu.

SIA “Biowood” apliecina, ka klientu veiktie maksājumi uzņēmuma interneta vietnē ir droši un tiek garantēta klienta datu aizsardzība. Maksājumu apstrāde tiek nodrošināta caur drošām attiecīgās bankas interneta vietnēm.

 

SIA “Biowood” piedāvā iespēju iegādāties kokskaidu granulas, briketes, malku, pelnu putekļu sūcējus, granulu katlu tīrīšanas komplektus un ķīmiju ar piegādi līdz izvēlētajai adresei visā Latvijas teritorijā.

Lai sekmīgi veiktu pasūtījumu, Jums ir nepieciešams izpildīt sekojošus soļus:

  1. Izvēlēties produkta daudzumu.
  2. Norādīt precīzu informāciju par pircēju.
  3. Izvēlēties piegādes veidu (piegādātāja pakalpojumi, piegāde caur pakomātu, piegāde ar kurjeru) un norādīt piegādes adresi vai pakomātu
  4. Sniegt informāciju par personu, kura pieņems pasūtījumu piegādes brīdī.
  5. Iegādājoties malku, briketes un kokskaidu granulas mazos apjomos un citus produktus ir iespējams izmantojot divus piegādes veidus:

- Piegāde ar kurjeru – izvēloties šo piegādes veidu, nepieciešams norādīt precīzu piegādes adresi, nepieciešamo informāciju par personu, kura pieņems preci piegādes brīdī un parakstīs sagatavoto pavadzīmi.

- Piegāde ar pakomātu – jāizvēlas Jums ērtāko un tuvāko pakomāta adresi pasūtījuma saņemšanai.

Vēlies saņemt konsultāciju?
Ievadi savu telefona numuru un mēs tev piezvanīsim!
+371