Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.

AUGSTĀKĀ KVALITĀTE PAR LABĀKO CENU!

Staļi Premium

Kokskaidu granulas 6mm
Tehniskie parametri – īpašības:
Energoefektīvs premium kvalitātes biomasas kurināmais
Ražots no atjaunojamiem energo resursiem
Videi draudzīgs enerģijas iegūšanas avots
Skaits
Paletes ar 65gab. 15kg maisiem, 0.975t
Cena
284.44 EUR
Atlaide
-28.44 EUR
Cena ar atlaidi
256.00 EUR
Kopā:
256.00 EUR
Cenā nav iekļauts PVN
Pievienot grozam
Apraksts

Kokskaidu granulas ir unikāls biomasas kurināmais ne tikai tāpēc, ka tas savu maksimālo efektivitāti sasniedz patērējot maz resursu, bet arī tāpēc, ka kokskaidu granulu ražošanas process un to sastāvs ir bez pievienotām ķimikālijām un ir dabai draudzīgs. SIA “Biowood” piedāvā ENplus A1 sertificētas kokskaidu granulas, kuras tiek regulāri testētas, līdz ar to mūsu produkti saskaņā ar SGS institūcijas veiktajiem testiem, ir tikuši atzīti par augstas kvalitātes produktiem.

Granulu maisu paletes īpašais pakojums nodrošina iespēju tās uzglabāt arī ārpus telpām, pasargājot tās no nokrišņiem. Uzņēmuma piedāvātās koksaidu granulas tiek ražotas rūpēs par dabu, jo ražošanas procesā tiek pilnībā izmantots koksnes resurss. Izvēloties SIA “Biowood” piedāvātās kokskaidu granulas tiek garantēta kā augsta kvalitāte tā dabai draudzīgs risinājums telpu apsildīšanai. Biowood augstas kvalitātes kokskaidu granulas: ENplus A1 - efektīva apkure ikvienai mājai Latvijā Biowood piegādā jums labākās kokskaidu granulas Latvijā, visas sertificētas ar prestižo ENplus A1 standartu. Šis sertifikāts ir jūsu labākās kvalitātes garantija.

Mūsu produktu īpašības:

Ideāla efektivitāte: mūsu koksnes granulu 6 mm izmērs nodrošina, ka tās labi darbojas dažādās apkures iekārtās un granulu katlos.

Kvalitāte, kurai varat uzticēties: mūsu granulām ir ENplus A1 sertifikāts, kas nozīmē, ka tās deg efektīvi un atstāj minimālu pelnu daudzumu.

Videi nekaitīgs: mēs iepērkam granulas atbildīgi, koncentrējoties uz vides ilgtspējību.

Maksimālais siltums: mūsu granulas nodrošina to, lai tās ražotu daudz siltuma, uzturot jūsu māju siltu visa gada garumā.

Pieejams apkures risinājums: mēs piedāvājam mūsu augstās kvalitātes granulas par zemām cenām.

Ērta piegāde visā Latvijā: Mēs piegādājam kokskaidu granulas tieši pie jums, jebkurā vietā Latvijā, to uzglabāšana ir ērta un vienkārša.

Biowood ir šeit, lai jūs apkalpotu. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešamas granulas savai mājai vai uzņēmumam, Biowood jums to nodrošinās. Mūsu 6 mm kokskaidu granulas ir kvalitatīvas, efektīvas un videi draudzīgas. Turklāt mūsu piegādes pakalpojums nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par granulu sagādi.

Iegādājieties savas kokskaidu granulas jau šodien: Izvēlieties Biowood visām savām apkures vajadzībām. Mūsu koksnes granulas ir pieejamas, kvalitatīvas un lieliski piemērotas jebkurai Latvijas mājai vai uzņēmumam.

Pasūtiet šodien un izmantojiet mūsu ātrās un uzticamās granulu piegādes pakalpojumu priekšrocības. Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas automātiski pēc piegādes adreses ievadīšanas Tavā iepirkumu grozā.

Kvalitātes sertifikāti
Drošs maksājums
Ātra piegāde
Kvalitātes garantija
Vēlies saņemt konsultāciju?
Ievadi savu telefona numuru un mēs tev piezvanīsim!
+371