Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.

AUGSTĀKĀ KVALITĀTE PAR LABĀKO CENU!

Biowood Natural

Kokskaidu granulas 6mm
Tehniskie parametri – īpašības:
Energoefektīvs premium kvalitātes biomasas kurināmais
Ražots no atjaunojamiem energo resursiem
Videi draudzīgs enerģijas iegūšanas avots
Skaits
Paletes ar 65gab. 15kg maisiem, 0.975t
Cena
298.82 EUR
Atlaide
-44.82 EUR
Cena ar atlaidi
254.00 EUR
Kopā:
254.00 EUR
Cenā nav iekļauts PVN
Pievienot grozam
Apraksts

Laipni lūdzam Biowood, kas ir jūsu labākais koksnes granulu piegādātājs Latvijā. Mēs esam lepni piedāvāt mūsu ENplus A1 sertificētās granulas Mūsu 6 mm granulas ir piemērotas lielākajai daļai apkures sistēmu, padarot tās viegli lietojamas un efektīvas.

Kokskaidu granulas ir unikāls biomasas kurināmais ne tikai tāpēc, ka tas savu maksimālo efektivitāti sasniedz patērējot maz resursu, bet arī tāpēc, ka kokskaidu granulu ražošanas process un to sastāvs ir bez pievienotām ķimikālijām un ir dabai draudzīgs. SIA “Biowood” piedāvā premium klases kokskaidu granulas, kuras tiek regulāri testētas ražošanas procesa gaitā, līdz ar to mūsu produkti saskaņā ar SGS institūcijas veiktajiem testiem, ir ticis atzīts par augstas kvalitātes produktu.

Granulu maisu paletes īpašais pakojums nodrošina iespēju tās uzglabāt arī ārpus telpām, pasargājot tās no nokrišņiem. Uzņēmuma piedāvātās koksaidu granulas tiek ražotas rūpēs par dabu, jo ražošanas procesā tiek pilnībā izmantots koksnes resurss. Izvēloties SIA “Biowood” piedāvātās kokskaidu granulas tiek garantēta kā augsta kvalitāte tā dabai draudzīgs risinājums telpu apsildīšanai. Biowood kokskaidu granulas: augstākā kvalitāte, ENplus A1 sertificēta — jūsu apkures risinājums

Kāpēc Biowood koksnes granulas ir piemērotas Jums:

Vairāk siltuma: mūsu koksnes granulas sniedz jums daudz siltuma, saglabājot jūsu telpu siltu un mājīgu.

Labas cenas: mēs piedāvājam mūsu augstākās kvalitātes granulas par lieliskām cenām. Jūs iegūstat visaugstāko kvalitāti, vienlaicīgi ietaupot.

Piegādes serviss: Piegādājam visā Latvijā. Mūsu granulas ir viegli un ērti iegādāties internetā.

Augstākie standarti: mūsu koksnes granulas atbilst augstajiem ENplus A1 standartiem. Tas nozīmē, ka jūs saņemat vairāk siltuma un mazāk pelnu. Videi draudzīgs risinājums: mūsu granulas ir izgatavotas no ilgtspējīgiem izejmateriāliem.

Mēs rūpējamies, lai mūsu klienti saņemtu tieši to, kas viņiem nepieciešams. Neatkarīgi no tā, vai granulas nepieciešamas jūsu mājai vai uzņēmuma vajadzībām, mūsu 6 mm granulas jums būs piemērotas. Biowood nav tikai granulu pārdošana – tā ir uzticama un videi draudzīga apkures veida nodrošināšana. Izmantojot mūsu piegādes pakalpojumu, granulu piegāde ir vienkārša un ērta. Pasūtiet savas granulas: Pievienojieties daudzajiem klientiem, kuri izmanto Biowood granulas.

Pasūtiet granulas tagad un piegādāsim granulas uz jūsu norādīto adresi. Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas automātiski pēc piegādes adreses ievadīšanas Tavā iepirkumu grozā.

Kvalitātes sertifikāti
Drošs maksājums
Ātra piegāde
Kvalitātes garantija
Vēlies saņemt konsultāciju?
Ievadi savu telefona numuru un mēs tev piezvanīsim!
+371