Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.

AUGSTĀKĀ KVALITĀTE PAR LABĀKO CENU!

Luxwood Premium

Kokskaidu granulas 6mm
Tehniskie parametri – īpašības:
Energoefektīvs premium kvalitātes biomasas kurināmais
Ražots no atjaunojamiem energo resursiem
Videi draudzīgs enerģijas iegūšanas avots
Skaits
Paletes ar 65gab. 15kg maisiem, 0.975t
Cena
257.78 EUR
Atlaide
-25.78 EUR
Cena ar atlaidi
232.00 EUR
Kopā:
232.00 EUR
Cenā nav iekļauts PVN
Pievienot grozam
Apraksts

Kokskaidu granulas ir viens no populārākajiem un pasaulē atzītākajiem kurināmā veidiem. Tieši tāpēc ir svarīgi rūpīgi izvēlēties labāko granulu zīmolu, kurš sniegs augstāko siltumspēju, samazinās izdedžu jeb pelnu daudzumu jūsu apkures sistēmā un padarīs jūsu dzīvi ērtāku.

Biowood granulu atbilstību premium klases standartiem apliecina DINplus un Enplus® A1 iegūtie sertifikāti, kuri ir starptautiski atzīti. Regulāra kvalitātes kontrole dažādās laboratorijās ļauj mums kontrolēt mūsu piedāvātās produkcijas tehniskos parametrus. Biowood Premium klases kokskaidu granulas – ENplus A1 sertificētas Izbaudiet augstāko apkures efektivitāti ar Biowood premium klases kokskaidu granulām, kas ir pieejamas visā Latvijā. Mūsu ENplus A1 sertificētās granulas, kas ir ražotas precīzi un rūpīgi, ir kvalitātes un uzticamības zīmols koksnes granulu tirgū.

Produkta īpašības:

Izmērs: Precīzi izgatavotas 6 mm granulas, lieliski piemērotas plašam granulu krāšņu un katlu klāstam.

Kvalitāte: Mūsu granulas atbilst ENplus A1 sertifikātam, nodrošinot augstu siltumspēju un zemu pelnu saturu.

Ilgtspējība: mūsu granulas ir ražotas no materiāliem, kas iegūti no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem, un tās ir videi draudzīgas, tādējādi veicinot zaļāku nākotni.

Kāpēc izvēlēties Biowood granulas?

Efektivitāte: nodrošinot optimālu siltuma jaudu, mūsu granulas nodrošina, ka jūsu mājoklis paliek silts un ērts.

Rentabli: Biowood 6mm granulas par konkurētspējīgām cenām piedāvā pieejamu apkures risinājumu, saglabājot kvalitāti.

Ērtības: mēs saprotam jūsu vēlmes, tāpēc mēs nodrošinām ātru piegādi mājās visā Latvijā, nodrošinot, ka jūsu granulu krājumi vienmēr tiek papildināti.

Pasūtīt tagad: Iegādājieties Biowood augstākās kvalitātes 6mm koksnes granulas un iegūstiet siltu, videi draudzīgu māju.

Biowood granulas ar iegādi ir ideāli piemērotas: Mājas apkures risinājumi vēsākā klimatā. Videi apzinīgi patērētāji, kas meklē ilgtspējīgas apkures iespējas. Klienti, kas meklē uzticamu, rentablu apkures alternatīvu.

Pasūtiet granulas jau šodien un izbaudiet mūsu ātrās piegādes pakalpojuma ērtības visā Latvijā.

Kvalitātes sertifikāti
Drošs maksājums
Ātra piegāde
Kvalitātes garantija
Vēlies saņemt konsultāciju?
Ievadi savu telefona numuru un mēs tev piezvanīsim!
+371